• Školská jedáleň a školský internát

• Internátny stolnotenisový turnaj

• Veľkú výzvu v našom internáte si mohli vyskúšať žiaci v stolnotenisovom turnaji konanom od 10. 10. do 12. 10. 2023. Do súťaže sa zapojili aj žiaci, ktorí sa chceli len zabaviť, ale aj tí zručnejší to zobrali vážnejšie. Najlepší žiak trojdenného turnaja bol Adam Mjartan z I. C triedy, o nič horšie zabodoval Nikolas Kacian zo IV. B triedy na 2. mieste a 3. miesto si uchytil Oliver Majer z II. B  triedy. Za dobrú organizáciu ďakujeme našej Sofii Horváthovej, ktorej pravidla nie sú cudzie. Sofia sa v minulosti aktívne venovala stolnému tenisu a teraz sa nám  postarala aj o diplomy a drobné ceny víťazom. Po svojom boku mala asistentky Timeu a Miriam Micskiové.

• Oznamy pre ubytovaných

Milí žiaci,

radi Vás privítame v novom školskom roku 2023/2024 v našom školskom internáte. Zápis bude prebiehať v nedeľu 3. septembra 2023 od 15:00 h do 19:00 h. Prváci sa budú hlásiť v budove ŠI 1.  V tento deň nebude zabezpečená strava.

V prípade nemožnosti sa včas dostaviť, prosím informujte pani vychovávateľky prostredníctvom týchto telefónnych čísel:

• pre ŠI 1 – 048/611 42 71 alebo
            • pre ŠI 2 – 0905 430 170.

Tešíme sa na Vás.